Kurumsal

CNGÖZCAN Eğitim ve Danışmanlık Dış Ticaret Ltd. Şti.; 2015 yılında kurulan ve  ancak kurucuları ve paydaşlarının iş geçmişleri ve deneyimleri oldukça eskilere dayanan bir firmadır.

Dış Ticaret, KOBİ İş Geliştirme, Sektörel Rekabet Çalışmaları ve Stratejik Planlama olmak üzere işletmeler ve kurumlar için uluslararası rekabet gücünün geliştirilmesine yönelik süreçlerde, çözüm önerileri ve araçlar geliştirmesinde bireysel tecrübeleri oldukça fazla olan kişilerle çalışmakta, iş partnerlerinin geçmiş iş tecrübelerine önem vermekte ve yepyeni bir firma anlayışı ile hizmet verdiği kurumlara hizmet sunmaktadır.

CNGÖZCAN Eğitim ve Danışmanlık Dış Ticaret Ltd. Şti; makine, gemi inşa, madencilik, aydınlatma, hububat, gıda gibi sektörleri kapsayan geniş bir yelpazede işletme ve kurumlara danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

CNGÖZCAN Eğitim ve Danışmanlık Dış Ticaret Ltd. Şti; tarafından verilen hizmetler kurumlara yönelik hizmetler ve işletmelere yönelik iş geliştirme hizmetleri olmak üzere iki ana grupta toplanmaktadır. İşletmelere sunduğu hizmetler, işletme ölçeği ve faaliyet alanına göre yapılandırılan ihtiyaç analizi çalışması ile başlatılarak detaylandırılmaktadır. Kurum ve kuruluşlara sunduğu hizmetler arasında; Bölgesel Ekonomik Kalkınma Stratejileri, Bölgesel Rekabet Analizi, Sanayi Envanteri Çalışmaları, Stratejik Planlama, Kapasite Geliştirme ve Kümelenme gibi alanlar yer almaktadır.